Hakkımızda

Türkiye tekstil sektörünün kaliteli fantezi iplik ihtiyacını karşılamak üzere, 2009 yılında Gaziantep’te faaliyetlerine başlayan Gaziantep Elit Tekstil bugün Türkiye’nin, Avrupa ve Orta Doğu’nun fantezi iplik üreticisi ve ihracatçısı olarak geleceğe kararlılıkla bakmaktadır. Gaziantep Elit Tekstil kurulduğunda 5 ton/gün olan üretim kapasitesini yeni yatırımlarla artırmaktadır.

Yaklaşık 5.000 farklı iplik çeşidiyle Türkiye genelinde bulunan müşterimizin dokuma ve örme faaliyetlerindeki ihtiyaçlarına kaliteli, etkin ve hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Buna ek olarak ürünlerimizi, küresel dünyada da İngiltere, İtalya, Ukrayna ,Arjantin, İran, Rusya, Polonya, Özbekistan, Gürcistan’ ın da bulunduğu birçok ülkeye ihraç etmekteyiz.

Ürünlerimiz; çok çeşitli alanlarda kullanılmakta ve müşterilerimizin değişen taleplerine başarıyla cevap vermektedir.

Üretimimizle kalite standartlarımızı her zaman en üst seviyede sürdürmek için çalışıyoruz. Gaziantep Elit Tekstil üretmiş olduğu iplikleri, ileri teknoloji ile hizmet sunan ve her türlü donanıma sahip laboratuvarlarda çeşitli testlerden geçirerek müşterisine ulaştırmaktadır. Ürünlerimiz Müşteri memnuniyeti ve kalite ön planda tutularak üretilmektedir.

Müşteri memnuniyetini en büyük zenginlik sayıyoruz. AR-GE projeleri ile geliştirdiğimiz, global pazarda yer bulan rekabetçi ve yeni ürünlerimizle, ürün çeşitliliğini sürekli genişleterek, şirket performansını süreç, ürün ve çalışan bazında sürekli ölçüp iyileştirerek , üretimdeki hatalarımızı en aza indirgeyerek, kaliteden ödün vermeden en iyisini üretmek ve her zaman müşterimizin ilk tercihi olmak için çalışmaya devam edeceğiz.